Červen 2008

Jak si levně vyrobit bednu

27. června 2008 v 13:01 | Leblik |  Jak na...
Takže rozhodl jsem se napsat i mnou vyzkoušený návod, jak si levně a vcelku rychle vyrobit dřevěné bedny na munici, potraviny, na cokoli. Fotky dodám až později :( Jen na vás záleží, jaký tvar si vyberete, až se tedy rozhodnete, tak si z balsového, teda myslim že je to balsa, nosníčku, prodává se to snad ve všech modelářských obchodech, tak si z něj vyřízneme požadovaný útvar, buď krychli nebo kvádr. Ostrým nožem na jednu stranu, budoucí víko bedny, naznačíme jednotlivá prkna, a to tak že jednoduše uděláme několik podélných prohlubní, tloušťka prken je zase jen na vás. Tak a máme základ, pak už si jen zase z toho nosníku vyřízneme několik tenkých, jak to nazvat, nio budou to ty prkénka, které bednu drží po hromadě. Vždy si nejdřív najděte nějakou předlohu pravé bedny, abyste věděli kolik těch malých prkénech má být, a kde je máte nalepit :D Návod se mi zdá poněkud chaotický, ale snad to někdo pochopí, časem dodám názorné fotky :)

Oznámení

16. června 2008 v 18:16 | Leblik |  Na čem nyní pracuji
Dioráma "Za rodinu !" již je téměř hotová, zbývá jen pár opravdu maličkostí, ale Bohuzel se asi tenhle týden nedostanu k tomu, abych fotky tady na blogu zveřejnil. Kdo je ale tak zvědavý, a do něděle by to nevydržel :D, tak v sobotu pravděpodobně pojedu právě s tímto diem na soutěž Modellbrno, ještě to není jisté, mám malý problém s dopravou, ale snad mi to vyjde. A ještě kdyby tam někdo z návštěvníku těchto stránek jel, tak tam dyžtak můžem dát řeč :D.

Stalingrad 3 - Za rodinu !

1. června 2008 v 19:04 | Leblik |  Na čem nyní pracuji
Od posledniho článku uplynula opravdu dlouhá doba, a za to se vám upřímně omlouvám. Nějak jsem nebyl schopen stihnout dio nafotit a hodit to sem, vlastně to bylo spíše mojí leností :) No alee dost povídání deme na to: